Konu Bilgileri
  • Görüntülenme: 462
  • Yazar: admin
  • Tarih: 17-03-2014, 19:37
17-03-2014, 19:37

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

Kategori: Kızlık Zarı Dikimi

Bu yazımızda Jinekolog Operatör Doktor Korkut Arslan sizlere kızlık zarı dikimi fiyatı , kızlık zarı dikimi fiyatları , kızlık zarı diktirme fiyatları gibi konularda bilgiler vermektedir. Kızlık zarı diktirme fiyatını merak ediyorsanız yazımızı dikkatlice okuyabilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi ameliyatı da bilindiği üzere jinekolojik bir cerrahi operasyondur ve her tıbbi tedavi gibi ücrete tabidir. Bu operasyonun ücreti yani kızlık zarı dikimi fiyatı bir çok hekim tarafından tamir edilecek olan alanın genişliğine, anestezi şekline ve tekniğe göre belirlenmektedir

Kızlık zarı mahrem bir konudur ve genellikle aile bireyleri hatta ebeveynler ile bile paylaşılmaz. Böyle durumlarda kızlık zarı dikimi işlemi yaptırmayı düşünen hastalar
günümüzde internet ortamında araştırma yaparak bilgi edinmeye çalışmaktadırlar. İnternet ortamında yapılan böyle bir araştırmanın hastalara sağladığı en büyük avantaj zahmetsizce bir çok bilgiye kısa bir zamanda ulaşa bilmeleridir. Fakat böyle bir araştırma yaptığınızda forum, portal veya doktor sitelerinde bile kızlık zarı dikimi fiyatı hakkında net bir bilgi edinmeniz çok zordur.

Peki kızlık zarı dikimi fiyatı hakkında neden net bilgi edinemiyorsunuz ?

Konu Etiketleri: Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

Konu Bilgileri
  • Görüntülenme: 322
  • Yazar: admin
  • Tarih: 13-01-2014, 09:57
13-01-2014, 09:57

Kızlık Zarı Dikimi

Kategori: Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık Zarı Dikimi Kızlık Zarı Dikimi

Bir bayanın kızlık zarı diktirme (kızlık zarı dikimi – kızlık zarı tamiri ) kararı vermesi çok kolay değildir. Öncelikle ameliyatın başarısı hakkında her zaman bir soru işareti olmuştur. Ameliyatın başarısı esas olarak ameliyatı yapan doktora bağlıdır. Ameliyatı yapacak olan hekimin bu konuda çok deneyimli olmasına, bilgili olmasına dikkat edilmelidir.

Kızlık zarı dikimi yaptıracak olanlar en sık kızlık zarı dikimi fiyatı ne kadar sorusunu esas alarak hekim arayışına girmektedir. Ancak bu ameliyatın dönüşü yoktur, başarısız ameliyat sonucu hasta için bazen ağır olabilir. Her doktor bu ameliyatı yapmaz, kızlık zarı dikimi ameliyatı deneyim ve beceri gerektirir. Bu yüzden hastalarımıza ameliyat olacakları yeri, hekimi detaylı olarak araştırdıktan sonra ameliyat kararını vermelerini öneriyoruz.

KIZLIK ZARI DİKİMİ NEDİR ?

Kızlık zarı dikimi en sık yaptığımız genital bölge ameliyatlarının başında gelmektedir. Esas olarak kızlık zarı dikimi bekaretini kaybetmiş bir bayanın ilk ilişkiye girdiğinde tekrar bakire bir bayanda olduğu gibi kanama meydana gelmesini sağlamak amacıyla yapılan bir ameliyattır. Kızlık zarı tamiri yapılmış olan bir bayanda ilişki ile meydana gelen kanama bakire bir bayanın ilk ilişkisinde oluşan kanama ile aynıdır. Kanamanın rengi, miktarı ve özelliklerinde farklılık görülmez. Normalde de bakire bir bayanda kızlık zarının ilk yırtılmasıyla meydana gelen kanamanın bir standardı yoktur. Bazı bayanlarda kanama pembemsi, damla şeklinde az miktarda olabileceği gibi bazı bayanlarda aşırı miktarda , kırmızı renkli olabilir.

Daha fazla bilgi için kizlikzaridikimiistanbul.org sitemizi ziyaret edebilirsiniz

Konu Etiketleri: kızlık zarı, kızlık zarı dikimi, kızlık zarı dikim fiyatı, kızlık zarı dikimi fiyatı, kızlık zarı dikimi fiyatları, kızlık zarı tamiri, kızlık zarı dikimi nasıl yapılır, kızlık zarı dikimi nasıl olur, kızlık zarı diktirme, kızlık zarı dikildiğinde anlaşıl