Konu Bilgileri
  • Görüntülenme: 291
  • Yazar: admin
  • Tarih: 13-01-2014, 07:11
13-01-2014, 07:11

Kızlık Zarı

Kategori: Kızlık Zarı

Kızlık Zarı Çoğu kişinin aklına ilk gelen şey kızlık zarı nedir? ve nasıl bir yapıya sahiptir.

sizlere bu konuda yardımcı olacağız. kızlık zarı kadınların vajinal bölümünü tamamen çevreleyen 2-3 santim içeride ve 2-3 mm kalınlığında içerisinden kılcal damarlar geçen bir dokudur.

Kızlık zarı çoğu kişinin aklına zar olarak gelse bile zar değildir. kızlık zarı bozulması nedir? bu soru akıllara ilk başta ilişkiye girmekle olduğunu hatırlata bilir fakat bununla bitmemektedir bekaret denilen kan gelince kızlığının bozulmadığını ve kişinin daha önce hiç bir ilişikiye girmediği görülmekteydi şimdiki zamanımızda kızlık zarı dikimi yapılarak tekrar bekarlık gösterilmekte fakat ameliyat sonrası dişikişleri kopar ve bekaret kanı gelmezse ciddi sorunlar içermektedir bunun için bayanlar bu konuda hasas olup kendini bu tür tehlikelerden korumaktadır.

Kızlık zarı bütün bayanlarda doğuştan mevcuttur dışardan gördüğünüz fakat bu kişide bu yok diyemezsiniz genellikle kızlık zarı hilal şeklinde olur fazla kalın olmadığından dolayı zar denilecek seviyede görülmektedir fakat zar değildir.

Günümüz de artık bütün tedavilerle bu sorunu ortadan kaldırmanın yolları bulunmaktadır kızlık zarı dikimi işlemini kıssa sürede yaptırabilirsiniz. kızlık zarı bozulmasına dikkat etmelisiniz ameliyat sonrası gereken tedbirlerden dışarı çıkmayın yoksa dikişler sökülebilir bekaret kanınızın gelmemesini sağlar dediğimiz gibi bu büyük ve ciddi bir hal alır. Sizde bu konulara dikkat edin web sitemizde verilen uzman kişilerin bilgilerinden vazgeçmeyin sizin için en sağlıklı koşullar web sitemiz dedir.

Konu Etiketleri: kızlık, kızlık zarı, kızlık zarı bozulması, kızlık zarı nasıl bozulur, kızlık zarı dikimi, ilk gece, ilk gece kızlık zarı, gerdek, kızlık zarı nedir, kızlara özel, kadın sağlığı, kadın hastalıkları, kızlar soruyor, kızların merak ettikleri